Termíny divadelních představení, ve kterých má Daniel Hůlka účinkovat, zveřejňujeme pouze pro lepší informovanost Danielových fanoušků. Tyto termíny jsou jednotlivými divadly plánovány měsíce dopředu a je potom zcela běžné, že se stane, že buď Daniel, nebo jiný umělec, se kterým se alternuje, termín potřebují vyměnit, prohodit, zrušit. Je to zcela běžná divadelní praxe a jednotliví účinkující mají kromě divadla ještě mnoho jiných závazků a často také předem neplánované události v osobním životě, mohou onemocnět atp. Nemůžeme proto garantovat, že v termínu, který byl předem avizován na Danielových oficiálních stránkách nebo na Facebooku, Daniel nakonec skutečně vystoupí. Bude tomu tak s vysokou pravděpodobností, někdy se ale může stát opak. Berte proto prosím tyto termíny pouze jako orientační. Děkujeme za pochopení.


Vzhledem ke svému velkému pracovnímu vytížení (příprava turné a velkého narozeninového koncertu, příprava a natočení nového CD) a rovněž změnám v osobním životě :-) jsem se s producentem Oldřichem Lichtenbergem domluvil, že v připravovaném muzikálu Muž se železnou maskou prozatím v roli mušketýra Aramise nebudu účinkovat. Zároveň jsem se s produkcí muzikálu předběžně dohodl na svém účinkování v roce 2018. Přeji novému muzikálu hodně úspěchů a spokojených diváků!


V sobotu 24. 6. zakončil Daniel sezónu benefičnim koncertem v Ústi nad Labem, kde zpival, aby pomohl malému Mišovi. O jeho nemoci a o tom, jak Mišovi můžete pomoct i vy, se dozvite na těchto webovych stránkách:
http://pro-michalka.webnode.cz/


Generální zkouška Daniela Hůlky a Profesorů pro klienty Centra sociálních služeb Tloskov v jejich Hudebním klubu Rádia Tloskov.
Rádio Tloskov je ojedinělým internetovým rádiem na území České republiky. Moderátory rozhovorů, písniček a pořadů jsou lidé s mentálním a kombinovaným postižením. Cílem rádia je osobní setkání lidí se zdravotním postižením se zajímavými a známými osobnostmi. Často netradiční otázky chystají na své hosty klienti Centra sociálních služeb Tloskov na Benešovsku. Dokazují tak, že lze vyvrátit mýtus o tom, že je možné lidi s mentálním postižením zaměstnat pouze manuální činností. Rádio tak představuje prostor pro smysluplně strávený volný čas, podporu kognitivních funkcí a rozvoj sebevědomí lidí s mentálním postižením.
Byli bychom vděčni za případnou spolupráci a podporu. Rádio začalo vysílat 12. 9. 2014 u příležitosti oslav 55. let vzniku zařízení CSS Tloskov, ve kterém jsou naši moderátoři doma. Celý projekt je neziskový a případné finance získané ze sponzorských darů či reklam budou použity na podporu lidí se zdravotním postižením a provoz rádia


NAROZENINOVÝ KONCERT

PRVNÍ ČERVEN

online prodej
online prodej

Léta přibývají, ale zlato v hrdle Daniela Hůlky zůstává. Charismatický zpěvák chystá narozeninový koncert v divadle Broadway, kde se jeho podmanivý baryton 1. června rozezní v sólových písničkách a duetech. Koncert bude již tradičně rozdělen na tři části (klasická, muzikálová a písničková), které skvěle reprezentují široký záběr jednoho z našich předních interpretů. Těšit se můžete na Danielovy největší hity, ale také na oblíbené písně, které v jeho podání již dlouho nezazněly. Spolu s novým tvůrčím týmem Jiřím Březíkem, Veronikou Savincovou a Alešem Hávou vás Daniel vezme na cestu po Schodech do nebe až do Ráje. Zavzpomínáte s ním na jeho Šrámy lásky, Rok dvoutisící i Titanic a budete-li pozorně naslouchat, třeba dokonce ucítíte, jak se Dotýká vašich řas. Přijďte oslavit narozeniny s Danielem Hůlkou do divadla Broadway!.


Muzikal Sibyla královna ze Sáby

Slavi jeden rok od premiery co se za tu dobu změnilo!

10. 4. 2017 13:00 Autor:  Sluka


TV POHODA_05_2016


                                                                    TVp_08_27 KřížovkaPOPRVÉ NOVÉ PODPISOVÉ KARTY

OBJEDNÁVKA PODPISOVÉ KARTY

Rádi vám zašleme podepsané podpis karty. Můžete objednat ihned zde.Pošlete oznámkovanou nadepsanou obálku, ve které vám obratem zašleme podepsanou fotografii Daniela. Bez zaslání oznámkované nadepsané obálky nelze podpisovou kartu zaslat!


Už je z něj zase Pán démonů:

11. 9. 2016

Saša Šeflová 


Začátek divadelní sezóny 2016 / 2017!

10. 9. 2016
Odstartovaly přípravy na slavnostní koncert 9. 12. 2016 - FORUM KARLÍN


NA KONCERTĚ SE BUDE PRODÁVAT KNIHA

kniha s podpisem

Miroslavy Besserové a Daniela Hůlky


DANIEL HŮLKA

slaví 25 let své profesionální dráhy! 

Chystá velkolepý koncert!


DENÍK PARDUBICE_INZERCE 

POHODA - LETNÍ MAGAZÍN

Miroslava Besserová